- 604 862 214 -biuro@aleksiegowa.pl
Zaznacz stronę

ALE Księgowa zrobi wszystko za Ciebie !

zaangażowanie w sprawy klientów i solidność obsługi na każdym etapie współpracy

ALE KSIĘGOWA to biuro rachunkowe świadczące profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu obsługi księgowej oraz kadrowo-płacowej małych i średnich przedsiębiorstw tak, aby kontakt naszych klientów z urzędami ograniczał się wyłącznie do przygotowania przez nich niezbędnych dokumentów.

Działamy na terenie Wałbrzycha i okolic. Szanujemy Twój czas. Powierzając nam prowadzenie księgowości Twojej firmy, zyskujesz czas, który możesz poświęcić na rozwój Twojego przedsiębiorstwa.

Od początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług. Rzetelna obsługa księgowo-podatkowa naszych klientów poparta jest bogatym doświadczeniem. Posiadamy uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych na podstawie Certyfikatu wydanego przez Ministra Finansów o numerze 61623/2013. Gwarancją bezpieczeństwa dla Państwa jest ubezpieczenie biura od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A..

Aby zapewnić Państwu obsługę księgową na najwyższym poziomie, biuro Rachunkowe pozostaje w stałej współpracy z biegłym rewidentem posiadającym wieloletnie doświadczenie, Panią Iwoną Szalwa, a także firmą szkoleniową BHP.

Skorzystaj z pierwszego miesąca gratis !

Powierzając nam prowadzenie księgowości zyskujesz czas, który możesz poświęcić na rozwój Twojej firmy.

Sprawdź nas